Дана процедура по своїй суті є комплексом відповідних лікувально-профілактичних заходів, котрі спрямовані на видалення м’якого зубного нальоту і зубного каменю, а також подальше полірування поверхні емалі та кореня зуба. Процедура має одну ціль – профілактика розвитку та прогресування захворювань стоматологічного характеру. Професійне чищення зубів у клініці “Майстерня Посмішок” – досить популярна процедура, оскільки вона є не тільки хорошим лікувально-профілактичним методом догляду за ротовою порожниною, але й ефективним засобом відбілювання зубної емалі.

Особливості та користь професійної гігієни порожнини рота

Навіть, у тих хто добре і правильно чистить зуби, за часом все одно може накопичуватись наліт. Також на зубах є місця, які прочистити самостійно практично неможливо. Отже, професійна гігієна порожнини рота є необхідною процедурою. Тому на профгігієну потрібно приходити не рідше, ніж двічі на рік. Така процедура допоможе максимально надовго зберегти здоров’я зубів та ясен і знижує ризик виникнення серйозних проблем у сфері стоматології

Корисні аспекти професійної гігієни ротової порожнини:

 • Прибирає зубний камінь та наліт з емалі;
 • Допомагає позбутися від плям, котрі з’явилися внаслідок шкідливих звичок чи від харчових барвників;
 • Зміцнює емаль;
 • Відновлює природний колір зубів та гладкість емалі;
 • Зменшує ризик розвитку карієсу та запальних захворювань на 30-50%;
 • Надовго повертає свіже дихання.

Стоматологи клініки “Майстерня Посмішок” надають якісну консультацію по догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах, а також на вищому рівні проводять професійну чистку зубів. В клініці використовуються тільки ефективні засоби та найсучасніше обладнання. Спеціалісти практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Етапи проведення професійної гігієни порожнини рота

 • Огляд лікаря, під час якого визначається наявність відкладень, а також стан тканин пародонту.
 • Антисептична обробка порожнини рота.
 • Очищення від твердих зубних відкладень. Може відбуватись як за допомогою ультразвуку, так і використовуючи ручні інструменти.
 • Повітряно-абразивне полірування. На даному етапі знімається зубний наліт за допомогою системи AiR-flow, навіть, у важкодоступних місцях.
 • Полірування кожного зуба. Очищення поверхні зубів потребують полірування за допомогою гумових чашок та спеціальних паст, щоб запобігти утворення нового нальоту.
 • Покриття зубів кальцієм і фторвмісними препаратами, які допоможуть зміцнити емаль зубів.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Наскільки часто потрібно відвідувати стоматолога для проведення такої процедури?

При дотриманні правильної та якісної домашньої гігієни зубів, професійне очищення дорослим варто робити один раз на 6 місяців. Любителям кави, курцям та тим хто, не достатньо добре доглядає за зубами в домашніх умовах, відвідувати стоматолога для проведення професійної чистки зубів потрібно не рідше, ніж 1 раз на 3 місяці. При наявності запальних захворювань тканин пародонту, після проведеного лікування у стоматолога-пародонтолога, проводити підтримуючу гігієну також необхідно 1 раз на 3 місяці. У таких випадках процедура буде включати ще і повітряно-абразивне полірування поверхні коренів.

Чим небезпечний зубний наліт?

Зубний наліт – це біологічна плівка, в якій містяться організовані колонії бактерій. Саме цей наліт спричиняє розвиток карієсу та інших захворювань запального характеру. Основний спосіб боротьби з такою біологічною плівкою – проведення профілактичних заходів професійної гігієни порожнини рота, яка включає видалення цього нальоту, очищення і полірування, а також перешкоджає розвитку і колонізації бактерій.

Чи будуть зуби білішими після очищення від зубних відкладень?

Так, після процедури професійної гігієни порожнини рота зуби стають світлішими. Це стає можливим завдяки відновленню блиску емалі та природного кольору.

Який вид чистки зубів більш ефективний: ультразвук чи air flow?

Ефективність від обох методів досить висока. Ультразвукова чистка видаляє зубний камінь та висвітлює зуби, однак вона має ряд протипоказань: наявність електронних імплантів, кардіостимуляторів та ниркової недостатності. Air Flow на відмінно справляється із зубним нальотом, однак не справляється із каменем.

Записатись на професійну гігієну порожнини рота можна за адресою м. Кременчук вул. Коцюбинського, 6 (Навпроти центрального входу в парк) чи за телефоном: +38 (067) 996-95-95.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням відповість на них. Будемо раді бачити Вас в клініці “Майстерня Посмішок”