Чому необхідне протезування зубів?

Здавалося б, втратити 1-2 зуби, не помітні при посмішці, не найбільша втрата. Багато хто після цього не сильно хвилюється і спокійно живе далі. Але зуби не просто так дано людині природою. Їхня втрата завжди викличе проблеми. Відсутність жувальних зубів призводить до погіршеного пережовування їжі, проблем із травленням. Через певний проміжок часу може виникнути серйозна хвороба. Наприклад, гастрит. Крім цього, виникають складнощі із всмоктуванням з їжі корисних речовин, погіршується мінералізація зубів. Порожнє місце без зуба так довго не пробуде. Сусідні зуби починають рухатися в бік дефекту, щоб заповнити простір, що звільнився. Крім того, таке усунення відбувається і на протилежній щелепі, порушується прикус. Здорові зуби починають піддаватися сильнішим жувальним навантаженням, що призводить до швидкого стирання, розхитування та оголення прикореневої області. Навіть відсутність пари зубів призводить до значних змін решти.

І це ще не все. Без необхідного навантаження кістка там, де був втрачений зуб, поступово втрачає об’єм, розсмоктується. Коли таких місць багато, це впливає на будову особи людини, надалі протезування та імплантацію робити буде дуже складно.

Очевидно, що навіть втрата одного-двох зубів небезпечна, якщо терміново не виправити ситуацію за допомогою протезування. Зробити це потрібно оперативно, а то потім лише протезування не вистачить – потрібно активно лікуватися у ортодонта, хірургічне втручання. Тому необхідно своєчасно звернутися за протезуванням зубів до клініки Майстерня Посмішок.

Чому наша клініка – правильний вибір?

Переваги Майстерня Посмішок очевидні:

  • використання виключно передових технологій та матеріалів;
  • досвідчені, душевні та знаючі свою справу фахівці з багаторічним досвідом роботи, що гарантує успіх;
  • для протезування застосовуються ефективні вініри та безметалеві коронки. Вони чудово виглядають і дуже міцні, таким чином результат зберігається надовго.

Якщо потрібна відмінна якість за доступною вартістю, правильність вибору очевидна.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Як правильно робити протезування зубів?

Зазвичай все починається з обстеження, досвідчений лікар ретельно оглядає рот пацієнта, вивчає будову його щелеп та фактичний стан зубів, приймає попереднє рішення про те, що і як слід робити далі.Потім відповідний метод узгоджується з пацієнтом. Далі робиться відповідний протез. І потім, нарешті, після не надто складної та практично безболісної операції готова конструкція успішно встановлюється.

Що таке незнімні протези?

Незнімним називають один з варіантів протезування, коли конструкція постійно закріплюється в ротовій порожнині, стаючи абсолютною заміною зниклих зубів. Пацієнт надалі сам вже не зможе зняти таку конструкцію, зробити це буде можливо лише за повторного звернення до клініки. Але в переважній більшості випадків це не буде потрібно.

Як відбувається сама операція протезування?

Вона починається після обстеження та попереднього лікування. При протезуванні зазвичай виконується відновлення опорних зубів, препарування, видалення відбитків, визначення змикання щелеп, кріплення тимчасових конструкцій, примірка і фіксація постійних протезів, адаптація.

Чи потрібне перед протезуванням лікування зубів?

Не від усіх хвороб, але найчастіше так. Наприклад, в жодному разі не можна починати протезування при запаленнях у ротовій порожнині (яке часто буває при пародонтозі). Перед встановленням імплантів і коронок треба вилікувати карієс і всі можливі ускладнення – наприклад, періодонтит, пульпіт, запалення слизових та м’яких тканин.

Як записатися на прийом?

Достатньо просто перейти у відповідний розділ на сайті та заповнити форму для зв’язку (ім’я, телефон, дата народження, примітка). Найближчим часом із пацієнтом зв’яжуться. Можна буде домовитися про підходящий для нього та лікарні час відвідування, а далі можна домовитися вже на місці.

Адреса: м. Кременчук, вул. Коцюбинського, 6.

Можна прокласти маршрут онлайн прямо на карті.

А також контактний телефон для зв’язку: +38 (067) 996-95-95.