Седація – введення пацієнта в стан напівсну. Часто седація використовується для лікування зубів у малюків та дорослих людей. Пацієнт буде знаходитися при свідомості, тому він зможе виконувати всі вказівки лікаря. Нова процедура має суттєві відмінності від наркозу.
Лікування під седацією в стоматології “Майстерня Посмішок”
Стоматологічна клініка пропонує своїм клієнтам безболісне лікування зубів під час медикаментозного сну. Записатися на таке лікування можна за телефоном +380(67)996-95-95. Ще один варіант – запис в онлайн-режимі. Стоматологія розташована в Кременчуці за адресою вулиця Коцюбинського, 6.
Седація не заміняє місцеву анестезію. Під час медикаментозного сну людина відчуває себе розслаблено, комфортно. Неприємні відчуття будуть мінімальними. Стоматологи “Майстерні Посмішок” виконують маніпуляції в умовах седації, а стан пацієнта постійно контролюється. Після лікування зубів пацієнту не потрібен час на відновлення.
Седацію рекомендується застосовувати при:
- дентофобії (панічний страх перед стоматологами);
- лікуванні зубів у малюків;
- гіпертонії (хвилювання провокує “стрибки” артеріального тиску);
- складному видаленні декількох зубів;
- багатогодинних складних процедурах.
В клініці “Майстерня Посмішок” працюють професійні стоматологи. Лікар індивідуально підбере для пацієнта підходящий варіант седації. При цьому будуть враховані всі показання для лікування зубів. Пацієнт перебуватиме в розслабленому стані, що дозволить стоматологу отримати найкращий результат.
В стоматології седація стане незамінною процедурою, якщо пацієнт має низький больовий поріг чи кардіологічні патології. Медикаментозний сон застосовується при великих втручаннях (імплантація, видалення зубів мудрості). Лікування під седацією буде ефективним для пацієнтів з загостреним блювотним рефлексом.
Переваги седації
Медикаментозний сон позбавляє пацієнтів страху, невпевненості під час візиту до стоматолога. Людина може бути впевненою в безболісності цієї процедури. Седація вводить пацієнта в безпечний і розслаблений стан, тому лікування зубів проходить без хвилювань. Така послуга доступна в стоматологічній клініці “Майстерня Посмішок”.
Інші переваги седації:
- відсутність стресу;
- нешкідливість застосовуваних препаратів;
- можливість проводити складне лікування зубів;
- відсутність побічних ефектів;
- можливість множинної установки імплантатів;
- універсальність метода.
Седація широко використовується при лікуванні багатьох зубів та при нарощуванні тканини для імплантації. Метод підходить навіть для тривалих і складних маніпуляцій. Пацієнт не буде нервувати, а лікар проведе необхідні процедури без перешкод.
Основна перевага седації при стоматологічному лікуванні – максимальна безпека для пацієнта. Технологія перевірена часом, тому вона безпечна та ефективна. Закис азоту давно використовується в Ізраїлі, Великобританії, США. Медикаментозний сон також практикується в Україні. Послуга доступна клієнтам стоматології “Майстерня Посмішок”.
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Седація – це наркоз?
Часто пацієнти ототожнюють седацію та наркоз, але це два різні поняття. При медикаментозному сні людина залишається при свідомості, не порушується її дихальний ритм. Під час наркозу людина занурюється у несвідомий сон. Седація швидко припиняється після подачі закису азоту. Виходячи з наркозу, пацієнти відчувають запаморочення в голові, нудоту.
Чи безпечна ця процедура?
Медикаментозний сон є безпечним для здорових людей. Процедура буде проходити під контролем анестезіолога, який слідкуватиме за станом пацієнта. Після закінчення лікування припиняється седативний ефект. Седація не викликає звикання, алергічних реакцій.
Чи потрібно готуватися до седації?
Перед проведенням процедури не потрібна особлива підготовка. За декілька годин перед седацією необхідно відмовитись від вживання їжі, кави, чаю. За 24 години до процедури треба відмовитись від алкогольних напоїв.
Чи існують протипоказання до седації?
Так, є деякі протипоказання. Це період загострення хронічних захворювань, цукровий діабет, травми голови. Цю процедуру не бажано проводити дітям у віці до 3 років. Седація протипоказана при нападах епілепсії.