Часто бувають такі випадки, що відновлення власного зуба просто не можливе і його повністю видаляють. Ідеальне розв’язання проблеми при видаленні зубів їх імплантація.

Імплантація зубів – це процедура при якій вживляють штучний імплант з коренем у вашу щелепу. Завдяки імплантації посмішка набуває природного виду, якісний імплант не помітний серед інших зубів він надійно тримається у щелепі і має здоровий, гарний вигляд. Імплантацію зубів не слід плутати з протезування, тому що протез це знімна конструкція, а імплантат ніколи не знімають. Це як природний зуб, тільки штучний, який на відміну від протеза має свою власну основу, протез же кріпиться на залишок зуба або своїх сусідів.

Простими словами зубний імплант – це корінь зуба, з насічками, як звичайна різьба він під час операції фіксується в потрібній кістці рота. Потім кріпиться абатмент, а далі всім відома коронка, яка вже має моделювати точну копію свого попередника.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

На які групи діляться імплантати зубів?

Все дуже просто на: класичні, пластинчасто базальні і міні.

  1. Класичні імплантати характеризуються циліндричною формою і його встановлюють на місця втрати будь-яких зубів. Щоб їх закріпити знадобиться багато кісткової тканини.
  2. Наступні імплантати мають особливість в чіплянні – бічний метод. Їх використовують в тих випадках, коли класичні імплантатине підходять для встановлення.
  3. І треті міні, вони мають мініатюрний розмір, їх встановлення відбувається здебільшого за одну процедуру і ясну під час такого хірургічного втручання не роблять великий розріз.

Які бувають показання для проведення імплантації і чому її не слід відкладати у довгий ящик?

Головна причина – втрата зуба, вона несе за собою не тільки естетичні незручності, а і багато інших факторів таких як: збереження щелепи, тому що втрата зуба несе за собою усунення ряду, яке можливо, відразу і не помічається, але з часом несе плачевні наслідки. До того втрачаючи зуб, у вашому роті залишається відкрита тканина, яка може атрофуватися чи зменшитися і чим більше часу пройде, тим складніше буде проводити імплантацію.

І ще один секрет, якщо навіть для чоловіків це не важливо, хоча і не для всіх, з втраченим зубом, через зміну щелепи можуть змінюватися і риси обличчя. Тому навіть краса вашого лиця стає під питання.

Які види імплантації бувають?

Є дві технології: одноетапна і двоетапна. Вони відрізняються тим, що за першої імплантація відбувається дуже швидко, на порожнє місце вставляється імплант, відбувається лише одне втручання до ясен. Вона виконується в тому випадку, коли пацієнт помітивши проблему, швидко звертається до дантиста, і у ясні ще зберігся корінь.

Двоетапна сама говорить за себе, тобто дії відбуваються у два етапи: перше це хірургічна частина, яка включає фіксування імпланту і надання йому часу прижитися (2-6 місяців). І вже після таких очікувань, настає другий етап, а саме фіксування абатмента і встановлення коронки.

В стоматологічній клініці «Майстерня посмішок» процедуру виконують швидко, якісно та безболісно за оптимальною ціною.

Тому на останок розглянемо, від чого все-таки залежить вартість такої послуги? Від виду операції, додаткового обстеження чи лікування таких нерідкісних захворювань, як пульпіт, карієс, періодонтит, потім чи потрібно підсаджувати додаткову кістку, обраної системи імплантату тощо. Щоб підрахувати вартість, обов’язково, потрібно зробити рентген.

Щоб все пройшло успішно і операція була проведена якісно, слід знайти хорошого та досвідченого спеціаліста, саме такими є стоматологи клініки «Майстерна посмішок».

Всі подробиці послуги можна уточнити за телефоном нашої клініки +38 (067) 996-95-95. Або безпосередньо за адресою м. Кременчук вул. Коцюбинського, 6(навпроти центрального входу в парк).

Замовляйте установку зубних імплантів у найкращих спеціалістів в Кременчуці.