Дитячі стоматологи повинні бути професіоналами своєї справи, адже маленькі пацієнти часто вередують в кріслі. Стоматолог має вміти знаходити підхід до кожної дитини, а також швидко та якісно виконувати свою роботу.

Дитяча стоматологія працює в Кременчуці. Цією послугою можуть скористатися всі клієнти стоматологічної клініки “Майстерня Посмішок”. Стоматологія знаходиться за такою адресою: вулиця Коцюбинського, 6. Записатися на прийом до дитячого стоматолога можна за телефоном +380679969595. Клієнти мають можливість записуватися на прийом в онлайн-режимі, заповнивши коротку анкету.

Які послуги запропоновані клієнтам?

Дитяча стоматологія – один з найскладніших напрямків. Потрібно обов’язково лікувати молочні зуби, щоб в майбутньому посмішка була бездоганною. Батьки повинні обрати такого стоматолога, котрий знайде психологічний підхід до маленьких пацієнтів. В “Майстерні Посмішок” працюють досвідчені та професійні лікарі. Саме тут діти будуть відчувати себе впевнено, як в домашній обстановці.

Дитячі лікарі-стоматологи пропонують такі послуги:

  • звичайне чи атипове видалення зубів;
  • лікування ясен;
  • пломбування зубів;
  • професійна гігієна ротової порожнини;
  • покриття молочних зубів коронкою;
  • адаптація до прийому стоматолога.

Лікарі справляються з будь-якими проблемами ротової порожнини. Якісна дитяча стоматологія точно сподобається малюкам та батькам. Можна прямо зараз записатися на прийом до лікаря, щоб зробити посмішку дитини ідеальною.

“Майстерня Посмішок”: основні переваги

В стоматологічній клініці працюють досвідчені лікарі. Професіонали завжди виконують свою роботу згідно з встановленими світовими протоколами. Якість стоматологічних послуг для дітей відповідає високому рівню. Професійні стоматологи “Майстерні Посмішок” зможуть вилікувати навіть велику кількість молочних зубів. При цьому малюки не відчують дискомфорту, неприємностей. В деяких випадках послуги будуть надаватися під седацією. В індивідуальному порядку вибирається варіант седації для кожного маленького пацієнта. За один візит стоматолог вилікує дитині всі хворі зуби. Одна з переваг в тому, що в приватній дитячій стоматології встановлено найсучасніше обладнання. Видалення та лікування молочних зубів буде безболісним, максимально швидким. А ще в стоматології використовуються найбільш ефективні засоби для знеболення.

Стоматологи “Майстерні Посмішок” знаходять до кожного маленького пацієнта індивідуальний підхід. Клієнтам запропоновано професійне та безболісне лікування зубів. Ціни на послуги дитячого стоматолога максимально доступні.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Як часто треба відвідувати дитячого стоматолога?

Молочні зуби може вражати карієс. Цьому сприяє регулярне вживання солодощів. Чим довше у дитини будуть молочні зуби, тим більш ймовірно, що постійні зуби займуть правильне місце. Візити до дитячого стоматолога повинні бути регулярними. Лікаря рекомендується відвідувати мінімум 1 раз в півроку.

Коли планувати перший візит?

Перший візит до дитячого стоматолога можна провести як огляд в дружній обстановці. Перша консультація повинна відбуватися в той період, коли в малюка з’являються зубки. Перший візит можна планувати тоді, коли малюку виповнюється 6-7 місяців. Саме в цей період стоматолог навчить батьків правильно доглядати за зубами дитини.

Чи треба батькам заходити в кабінет стоматолога з дитиною?

Статистика підтверджує, що в 75% випадків дітям краще в кабінеті стоматолога без батьків. Деякі діти вже через 5 хвилин впевнено сідають в стоматологічне крісло. Інші малюки приходять декілька раз знайомитися з лікарем. Якщо дитина дуже прив’язана до батьків, то дорослі мають супроводжувати її на огляді. Іноді присутність батьків може заважати дитячому стоматологу.

Як привчити малюка доглядати за зубами?

Спочатку потрібно придбати дитячу зубну щітку, яка сподобається малюку. Дитина з радістю буде чистити зубки такою зубною щіткою. До 8-річного віку дитини батьки контролюють те, як вона чистить зуби.